Vaikas nemiega dieną

Vaikas nemiega dieną

Miego valandos. Paprastai miego valandos keičiasi, kai vaikas sulaukia maždaug vienerių metų. Anksčiau rytą jis guldavo pamiegoti 9 valandą, o dabar šiuo metu jis visai nemiega arba prigula vis vėliau ir vėliau. Kadangi rytą vaikas eina miegoti vėliau, tai antrą kartą jis guls pavakary ir tikriausiai negalės laiku atsigulti vakare. Jis apskritai gali nemiegoti antroje dienos pusėje. Bet nedarykite skubotų išvadų. Šiame pereinamajame amžiuje vaikas vėl gali grįžti prie pirmykštės tvarkos, kurios atsisakė prieš 2 savaites. Susitaikykite su šiais nepatogumais ir raminkitės, kad visa tai tik laikinai. Net jeigu vaikas rytą ir nenori miego, guldykite jį į lovutę maždaug 9 valandą, kad jis šiek tiek pasėdėtų arba pagulėtų. Tuo pačiu jūs jį įpratinsite miegoti vieną kartą. Bet kai kurie vaikai, guldomi į lovytę, pyksta. Mat, jie nenori miego. Prievarta guldydamos, nieko nelaimėsite.

Jeigu vaikas būna mieguistas prieš pat pietus, vadinasi, pietus jam reikia duoti anksčiau, 11.30 arba net 11.00 (keletą dienų). Tada vaikas ilgai miegos po pietų. Bet pradėjęs miegoti vieną kartą (rytą arba antroje dienos pusėje), kurį laiką jis gali į vakarą labai pavargti. Apie tai vienas mano pažįstamas gydytojas taip pasakė: „Mažo vaiko gyvenime būna periodas, kai dukart miegoti jam per daug, o vieną kartą — per mažai". Todėl tuo laikotarpiu guldykite vaiką vakare šiek tiek anksčiau. Atitinkamai pakeičiamas ir vakarienės laikas.

Nemanykite, kad visų vaikų miego valandos keičiasi tame pačiame amžiuje ir tokiu pat būdu. Vienas vaikas pradeda miegoti vieną kartą, sulaukęs 9 mėnesių, o kitas miega dukart per dieną iki 2 metų.

VaikasVaiko raida

Jūsų vaikams

Atrinkome populiariausias tarp mūsų lankytojų prekes ir paslaugas vaikams. Galbūt rasite kažką įdomaus ir savo mažiesiems.