Kiek kūdikis miega

Kiek kūdikis miega

Kiek kūdikis turi miegoti. Motinos dažnai to klausia. Vienam kūdikiui reikia miegoti labai ilgai, o kitam — visai trumpai, Jeigu jis sotus, prižiūrėtas, ilgai būna gryname ore ir miega vėsioje patalpoje, galite palikti jam pačiam spręsti, kiek miegoti. Dauguma naujagimių, jeigu jie sotūs ir jų skrandis veikia normaliai, miega nuo maitinimo iki maitinimo. Bet kai kurie vaikai nuo pat gimimo miega mažai ir visai ne dėl kažkokių negalavimų. Jokių priemonių nereikia.

Kuo kūdikis vyresnis, tuo mažiau jis miega. Paprastai pirmasis nemiegojimo laikotarpis prasideda maždaug 4—5 valandą vakaro. Praėjus kiek laiko, kūdikis nemiegos ir kitu dienos metu.

Kiekvieno vaiko kitoks miego grafikas. Baigdamas pirmuosius metus, dieną jis tikriausiai miegos tik 2 kartus. O vienerių pus- antrų metų vaikas dieną miega vieną kartą. Būkite tikri, kad tik kūdikystėje vaikas miega tiek, kiek nori. Dvejų metų vaikas — sudėtinga būtybė. Sujaudintas, užgautas ar dėl kitų priežasčių jis gali miegoti mažiau, negu reikia jo organizmui.

Jūsų vaikams

Atrinkome populiariausias tarp mūsų lankytojų prekes ir paslaugas vaikams. Galbūt rasite kažką įdomaus ir savo mažiesiems.