Kūdikis nevalgo kieto maisto

Kūdikis nevalgo kieto maisto

Jeigu 3—9 mėnesių kūdikis neteko apetito. Kartais iš pradžių kūdikis noriai valgo kietą maistą, o paskui, praėjus maždaug dviem mėnesiams, staiga jo pradeda neimti į burną. Galbūt, atėjo metas, kai pradeda lėčiau augti svoris. Pirmuosius 3 mėnesius vaikai paprastai priauga beveik po kilogramą kiekvieną mėnesį. Iki 6 mėnesio jie jau priauga svorio dvigubai mažiau — apie 500 g per mėnesį. Jeigu kūdikis priaugs svorio daugiau, tai jis pasidarys labai storas. Jo apetitas taip pat mažėja, nes pradeda dygti dantys. Tuo metu vieni vaikai nevalgo kieto maisto, kiti — negeria pieno.

Suprantama, negalima įkalbinėti kūdikio valgyti, jeigu jis nenori. Pamėginkite į pieną neberti cukraus, kaip darėte iš pradžių, kai jis dar nevalgė kieto maisto. Dabar jis reikalingą kalorijų kiekį gauna su kietu maistu, dėl to nuo cukraus gali pablogėti apetitas. Be to, užuot maitinę keturis kartus, pamėginkite maitinti tris kartus (plius vakarinis maitinimas, jeigu jis dar reikalingas).

Jeigu šios dvi priemonės nepadeda, būtinai kreipkitės į gydytoją, kad patikrintų kūdikio sveikatą.

Jūsų vaikams

Atrinkome populiariausias tarp mūsų lankytojų prekes ir paslaugas vaikams. Galbūt rasite kažką įdomaus ir savo mažiesiems.