Kūdikis raugėja

Kūdikis raugėja

Gerdami visi vaikai nuryja truputi oro. Jis kaupiasi skrandyje ir neduoda kūdikiui ramybės. Kai kurie valkai dėl to net nustoja valgę, o kiti nesustoja, kol neišgena viso pieno. Yra du pagrindiniai būdai padėti kūdikiui, kad nenurytų oro. Pasirinkite tą, kuris jums patogesnis. Pirmasis būdas: palaikydamos nugarėlę, pasisodinkite kūdikį ant kelių ir palengva glostykite jo pilvuką. Antrasis — laikykite kūdikį ant rankų taip, kad jo galvutė gulėtų jums ant peties, ir lengvai plekšnokite per nugarėlę ar glostykite ją. Ant peties pasidėkite servetėlę ar vystyklą, nes kūdikis gali atpilti truputį pieno. Vieni vaikai atsirūgsta lengvai ir greitai, o kiti — sunkiau. Jeigu oras išeina ne iš karto, kūdikį minutei paguldykite, o paskui vėl pakelkite — tai kartais padeda.

Jeigu kūdikis prisiryja tiek oro, kad negali daugiau valgyti, leiskite jam atsirūgti, o paskui maitinkite toliau. Kiekvieną kartą, baigiant maitinti, reikia leisti kūdikiui atsirūgti. Jeigu j| paguldysite į lovelę dar neatsirūgusį, tai po kurio laiko oras skrandyje neduos jam ramybės. Kai kuriems vaikams dėl to net pradeda skaudėti pilvą. Kita vertus, jeigu jūsų kūdikis blogai atsirūgsta, bet dėl to jam nieko bloga nebūna, galite palaikyti jį keletą minučių stačią, o paskui paguldyti į lovelę.

Norėčiau paminėti dar vieną faktą, kuris rūpi daugeliui jaunų motinų. Kai kūdikis iščiulpia visą pieno porciją, jam labai Išpučia pilvą. Taip atsitinka dėl to, kad išgertas vienu kartu pienas žymiai viršija jo skrandžio dydį.

Jūsų vaikams

Atrinkome populiariausias tarp mūsų lankytojų prekes ir paslaugas vaikams. Galbūt rasite kažką įdomaus ir savo mažiesiems.