Maitinti krūtimi sunku ar lengva?

Maitinti krūtimi sunku ar lengva?

Ar tai vargina motiną? Dažnai moterys sako, kad maitinti krūtimi — vargas. Daugelis moterų skundžiasi, kad pirmomis savaitėmis po gimdymo jaučia nuovargį Bet tos, kurios krūtimi nemaitina, nesijaučia geriau. Gimdyvės jėgos atsistato pamažu. Be to, nervinė įtampa pirmomis dienomis po gimdymo taip pat labai vargina. Motinos organizmui, gaminančiam pieną, reikia daug kalorijų, todėl ji turi valgyti daugiau, negu paprastai, vien tam, kad nemažėtų svoris. Žmogaus organizmas greitai prisitaiko prie padidėjusio ar sumažėjusio krūvio, ir apetitas atitinkamai didėja ar mažėja, dėl to svoris lieka pastovus. Jeigu maitinanti motina sveika ir rami, tai jos apetitas, aišku, didėja. Kai kurios motinos pačios stebisi, kiek daug gali suvalgyti, nepasitaisyda- mos nė gramo. Tačiau kartais apetitas būna pernelyg didelis. Tada moteris turi kreiptis į gydytoją ir būti labai valinga.

Maitinti krūtimi sunku ar lengva? Jeigu maitinimas krūtimi jus pernelyg vargina, gal per daug nervinatės, dėl to neturite apetito ir puolate i neviltį. Pasitaiko tokių moterų, kurios visą gyvenimą labai rūpinosi savo sveikata ir vengė daugėliau padirbėti. Dabar jos galvoja, kad ne jų sveikatai maitinti krūtimi, nors jų organizmas puikiausiai su tuo krūviu susidoroja. Kartais moteris iš tikrųjų būna labai fiziškai silpna ir negali maitinti krūtimi. Suprantama, maitinanti motina, kuri blogai jaučiasi ir blogsta, turi tuojau pat kreiptis į gydytoją.

Jūsų vaikams

Atrinkome populiariausias tarp mūsų lankytojų prekes ir paslaugas vaikams. Galbūt rasite kažką įdomaus ir savo mažiesiems.