Nėštumo simptomai

Nėštumo simptomai

Jei jūsų menstruacijų ciklas reguliarus, praėjus maždaug dviems savaitėms po pastojimo nesulauksite menstruacijų. Taip pat galite pastebėti kitus ženklus bei suprasti apie nėštumą iš jų dar neatėjus menstruacijų laikui, ypač jei tikėjotės pastoti ir laukiate pokyčių.

Pasirenkite apsilankyti pas savo šeimos gydytoją, kad jis patvirtintų nėštumą bei aptarkite su juo nėštumo priežiūrą. Jūsų kūno pokyčiai vyksta dėl nėštumo hormonų, kurie išsiskiria į kraujotaką ir veikia įvairias jūsų kūno dalis.

Jūsų krūtys ima kisti tuojau po to, kai pastojote. Jūsų kūnas pradeda gaminti audinius, reikalingus pieno gamybai ir saugojimui. Galite pajusti, kad jūsų krūtys tapo jautresnės nei paprastai. Maži taškeliai aplink spenelio laukelį, dar vadinami tuberkulais, tampa labiau matomi.

Jus gali pykinti, galite vengti tam tikro maisto ar kvapo. Tampa jautresnė uoslė. Kai kurios moterys vemia. Tai paprastai atsitinka rytais, tačiau gali įvykti ir kitu metu. Metalo skonis burnoje gali daryti įtaką jūsų skonio pojūčiui. Kai kurių patiekalų kvapas taip pat gali sukelti nekokią savijautą.

Galite jaustis pavargusi. Kai kurios moterys teigia, jog nėštumo pradžioje jos jautėsi pavargusios labiau nei bet kuriuo kitu metu. Jūs galite norėti dažniau šlapintis.

Nėštumas

Jūsų vaikams

Atrinkome populiariausias tarp mūsų lankytojų prekes ir paslaugas vaikams. Galbūt rasite kažką įdomaus ir savo mažiesiems.