Kiek kūdikiui duoti vandens

Kiek kūdikiui duoti vandens

Negailėkite kūdikiui vandens per karščius arba kai jam pakyla temperatūra. Dažnai gydytojai pataria duoti vandens 2—3 kartus per dieną ir ne dėl minėtų aplinkybių, bet tai nebūtina. Paprastai kūdikis gauna pakankamai skysčių su pienu.

Daugelis vaikų nuo 2 savaičių iki 1 metų negeria vandens. Jeigu jūsų kūdikis mėgsta vandenį, duokite jo vieną ar kelis kartus per dieną tarp maitinimų, kai jis nemiega (bet ne prieš pat maitinimą). Tegul geria tiek, kiek nori (galbūt, apie 60 g). Tačiau jeigu jis nenori, neverskite.

Kūdikį girdykite tik virintu vandeniu. Virinkite jį 3 minutes. Jeigu virintas vanduo laikomas šaldytuve, tai, pripylusios jo į buteliuką, pašildykite taip pat, kaip ir buteliuką su pienu.

Pasaldintas vanduo. Jeigu kūdikis negeria paprasto vandens, galite jį pasaldinti Kartais būtinai reikia, kad kūdikis gertų vandens. Pavyzdžiui, atpratinant jį nuo valgymo naktį arba kai jis suserga ir geria mažai pieno ar per karščiui. Į 500 g vandens įberiamas valgomasis taukštas (be kaupo) cukraus ir virinama 3 minutes.

Jūsų vaikams

Atrinkome populiariausias tarp mūsų lankytojų prekes ir paslaugas vaikams. Galbūt rasite kažką įdomaus ir savo mažiesiems.