Kūdikis nevalgo košių

Kūdikis nevalgo košių

Jeigu kūdikiui košė nepatinka. Pamaitinusios kūdikį koše maždaug dvi dienas, pamatysite, ar ji jam patinka. Vieni vaikai tarytum apsigalvoja: „Tai labai keisto skonio, bet maistinga, ir aš valgysiu". Dar po keleto dienų jie visai pripranta prie košės ir burnele siekia kiekvieno šaukšto, kaip paukšteliai lizde. O kai kurie vaikai jau kitą dieną tvirtai nutaria, kad to nevalgys. Trečią dieną košė jiems dar labiau nepatinka. Nesijaudinkite! Jeigu jūs kūdikį versite valgyti košę, jis dar labiau priešinsis. Ši kova jus nuliūdins. O po savaitės kitos kūdikis gali pasidaryti toks įtarus, jog ir pieno nenorės gerti. Košės reikia duoti tik kartą per dieną. Iš pradžių jam duokite visai nedaug, tik paragauti. Pasaldinkite — gal saldi košė jam labiau patiks. Jeigu po 2—3 dienų, kad ir kaip stengėtės, jis vis tiek nenori valgyti košės, palaukite dar bent 2 savaites, o paskui vėl pasiūlykite. Jeigu ji ir dabar jam nepatiks, pasitarkite su gydytoju.

Didžiulė klaida versti kūdikį valgyti pirmąją košę. Kartais kaip tik dėl to labai pablogėja vaiko apetitas. Net jeigu ir nepablogėtų apetitas, vis tiek motina turi vengti nereikalingų vaidų su kūdikiu.

Jeigu neturite galimybės pasitarti su gydytoju, o jūsų kūdikis nė už ką neima košės, duokite jam pertrintų vaisių. Iš pradžių vaisių skonis jam taip pat atrodys keistas, bet po 2—3 dienų praktiškai visiems vaikams vaisiai patinka. O dar maždaug po dviejų savaičių kūdikis, galbūt manys, jog viskas, kas duodama iš šaukšto, labai skanu. Štai tada jūs ir kyštelkite jam košės.

Jūsų vaikams

Atrinkome populiariausias tarp mūsų lankytojų prekes ir paslaugas vaikams. Galbūt rasite kažką įdomaus ir savo mažiesiems.