Kūdikis pavalgo ir verkia

Kūdikis pavalgo ir verkia

Kartais kūdikis nuo ketvirto iki septinto mėnesio maitinimo metu keistai elgiasi. Motina pasakoja, kad jis godžiai žinda krūtį (ar čiulptuką) keletą minučių, o paskui staiga ima verkti, tarytum kas skaudėtų. Jis dar tebėra alkanas, bet vos tik vėl paliečia spenelį (arba čiulptuką) paleidžia jį dar greičiau ir verkia. Tačiau jis noriai valgo kietą maistą. Manau, kad tai susiję su dantų dygimu. Mat, žindant ta dalis dantenų, kurių viduje jau dygsta dantys, taip pat šiek tiek juda kartu su burnos raumenimis ir nepakenčiamai niežti. Todėl, kadpadėtute kūdikiui, galite pakaitomis duoti pieno ir kieto maisto, nes keletą minučių jis vis dėlto žinda ramiai. Jeigu jis čiulpia iš buteliuko, galite padidinti čiulptuko skylutę, kad per trumpą laiką suspėtų iščiulpti daugiau pieno (tik nenaudokite čiulptukų su didelėmis skylėmis, kol viskas eina tvarkingai, nes kūdikis bus nepatenkintas, negavęs kiek nori čiulpti). Jeigu, pradėjęs žįsti, jis pradeda pernelyg greitai verkti, nebežindykite jo apskritai keletą dienų. Girdykite iš puodelio, jeigu jis moka iš jo gerti, arba iš šaukšto, arba įpilkite į košę ar kitą maistą daugiau pieno. Nesirūpinkite, kad jis negauna savo įprastos pieno porcijos. Jis kompensuos šį trūkumą vėliau.

Kai kada kūdikis nebeima krūties, kai motinai prasideda menstruacijos. Tomis dienomis girdykite jį iš buteliuko. Tačiau motina turi iš krūties numelžti pieną, kad jo atsargos nemažėtų. Jeigu, pasibaigus menstruacijoms, motina iš karto nebeduos kūdlklul čiulptuko, jis vėl čiulps krūtį, ir pieno atsiras pakankamai.

Jei nuo persišaldymo kūdikiui ima skaudėti ausi, o paskui Ir visą žandą, jis neima krūties, bet gali valgyti kietą maistą.

Jūsų vaikams

Atrinkome populiariausias tarp mūsų lankytojų prekes ir paslaugas vaikams. Galbūt rasite kažką įdomaus ir savo mažiesiems.