Barbė Mariposa ir fėjų princesė

Mariposa ir Vila nuvyko pas karalienę Marabelę, kuri išsiuntė Mariposą į Šimervalio karalystę sudaryti taikos su Krištolinėmis fėjomis. Krištolo fėjos ir drugelių fėjos šimtmečius ginčijosi tarpusavyje dėl nesusipratimų, tačiau Mariposa nebuvo nusiteikusi. Nepaisant to, ji buvo pernelyg nepasitikinti savimi, kad vyktų, ir princas Karlosas turėjo ją padrąsinti. Vila padėjo Mariposai susikrauti daiktus, o Mariposa ir jos augintinė Zee išvyko į Šimervalį.

Kai Mariposa atvyko į Šimervalį, ją nedrąsiai pasitiko Talayla, kuri iš pradžių išsigando Mariposos dėl neteisingų, bauginančių klaidingų supratimų apie drugelius fėjas. Talayla aprodė Mariposai karalystę, kai ji buvo įsitikinusi, kad Mariposa jai nepakenks. Tačiau kiti karalystės gyventojai pasislėpė nuo Mariposos, todėl ji jautėsi nepatogiai. Karalystės princesė Katanija pasveikino Mariposą, bet jos tėvas karalius Regelijus liepė Katanijai laikytis atokiau nuo lango. Talayla aprodė Mariposai svečių kambarį, o vėliau buvo oficialiai supažindinta su karaliumi Regeliju ir princese Katanija.

79:28
FilmukaiBarbė

Jūsų vaikams

Atrinkome populiariausias tarp mūsų lankytojų prekes ir paslaugas vaikams. Galbūt rasite kažką įdomaus ir savo mažiesiems.
MENIU