Barbė princesė ir pop žvaigždė

Meribelos karalystė švenčia 500 metų jubiliejų. Garsioji popžvaigždė Keira rengia koncertų seriją, skirtą šiam įvykiui paminėti; užkulisiuose ji yra priblokšta – nuo ​​to, kad negali parašyti naujų dainų, ir susidoroja su savo perdėtu vadybininku Seymouru Crideriu. Tuo tarpu smagiai nusiteikusią princesę Tori spaudžia valdinga teta kunigaikštienė Amelia ir jos karališkosios pareigos. Abi mergaitės norėtų, kad galėtų apsikeisti gyvenimu su kita ir nusiraminti.

Karališkajame priėmime Keira ir Tori susitinka ir greitai tampa draugėmis. Naudodamos stebuklingą Keiros mikrofoną, leidžiantį keisti aprangą, ir stebuklingą Tori plaukų šepetėlį, leidžiantį keisti šukuosenas, merginos įtikinamai persirengia. Tori parodo Keirai karališkosios šeimos slaptą stebuklingą gardenijų augalą, auginantį deimantais inkrustuotas gėles. Merginos paima iš augalo du mažus deimantus ir pritvirtina prie savo karolių. Crideris sužino apie deimantinę gardeniją ir planuoja ją pavogti.

75:45
FilmukaiBarbė

Jūsų vaikams

Atrinkome populiariausias tarp mūsų lankytojų prekes ir paslaugas vaikams. Galbūt rasite kažką įdomaus ir savo mažiesiems.
MENIU