Barbės princesės galia

Visas mergaites vaikystėje žavi princesės. Jų nepaprastas grožis, ilgas ir laimingas gyvenimas. Animacinis filmas „Barbės princesės galia“ taip pat papasakos ypatingą princesės istoriją. Princesės Klaros gyvenimą kardinaliai pakeičia magiškojo drugelio bučinys...

Po ypatingo drugelio bučinio Klara atranda save iš naujo, ji supranta įgijusi super galių. Šios galios jai suteikia stiprybės, jėgų, atkaklumo kovoti su bloguoju pasauliu – vykstančiais nusikaltimais ir neteisingumu. Po tos dienos ji, tarsi, ant sparnų, laiminga skraido po moderniąją karalystę ir sprendžia visas iškilusias problemas. Deja, bet magiškuoju drugeliu susižavi ir pavydi Klaros pusseserė, kuri taip pat nori super galių. Magiškasis drugelis jaučia šios princesės pavydą, todėl norėdamas ją pamokyti paverčia ją blogąja heroje. Ar pavydas ir konkurencija nesugriaus šių princesių draugystės? O, galbūt, jos suvienys savo jėgas? Tai gražus animacinis filmas apie draugystę, princesių kovas ir bendro tikslo siekimą.

73:46
FilmukaiBarbė

Jūsų vaikams

Atrinkome populiariausias tarp mūsų lankytojų prekes ir paslaugas vaikams. Galbūt rasite kažką įdomaus ir savo mažiesiems.
MENIU