Barbės šnipės

Animacinis filmas „Barbės šnipės“ jus supažindins su trimis nuostabiomis akrobatėmis. Renė, Teresa ir Barbė kiekvieno pasirodymo metu demonstruoja neapsakomą grakštumą, vikrumą ir ištvermę. Nei vieno mergaičių pasirodymo niekad nepraleidžia teta Zoja, tik ar teta Zoja iš tikrųjų yra tik mergaičių gerbėja?

Teta Zoja nuostabioms akrobatėms atrodo tik nuolat mezganti ir viskuo besidominti teta, tačiau jos nustemba, kai paaiškėja, kad jų ištikimiausia gerbėja yra Tarptautinio žvalgybos biuro narė. Dar didesnė nuostaba jų veiduose atsiranda tada, kai mergaitės sužino, kad teta Zoja joms turi svarbią misiją. Per paskutines 5 savaites įvyko 5 retų ir senų brangakmenių vagystės, liko 3 brangakmeniai, kuriuos pavogus ir tinkamai sudėjus gali kilti rimtas pavojus... Taigi, barbės gimnastės tampa svarbiomis agentėmis. Pasitelkusios visas jėgas barbės – agentės kovos net su pačia brangakmenių plėšike. Tai gražus animacinis filmas, kuriame barbės gimnastės pademonstruos jėgą, ištvermę, atkaklumą ne tik gimnastikos aikštelėje, bet kovojant ir su blogiu.

70:00
FilmukaiBarbė

Jūsų vaikams

Atrinkome populiariausias tarp mūsų lankytojų prekes ir paslaugas vaikams. Galbūt rasite kažką įdomaus ir savo mažiesiems.
MENIU