Mikė pūkuotukas

Pagal Alan Alexander Milne knygas, sukurtas filmukas „Mikė Pūkuotukas“ – tikra animacijos klasika, puikia žinoma tiek vaikams, tiek jų tėveliams. Linksmose istorijose pasakojami smaližiaus meškiuko Pūkuotuko ir jo draugų: Knysliukas, asiliuko, triušio, pelėdos, nuotykiai. Geraširdis meškiukas vis papuola į kokią bėda – sugelia bitės, įstringa oloje, nešdamas dovanų medaus jį suvalgo. Filmuke „Mikė Pūkuotukas“ mažieji žiūrovai išvys, kaip meškutis su draugų pagalba prisigalvoja neįtikėtinų ir labai smagių būdų įveikti visas kliūtis.

Mikė pūkuotukas filmas (2011)

Filme „Mikė Pūkuotukas“ vaikai ir vėl sutiks visus savo mylimiausius herojus. Disnėjaus kompanijos sukurtas animacinis filmas nukels žiūrovus į Šimtamylę girią, kur nuolat verda nuotykiai. Šį sykį pradings geras Mikės draugas – berniukas Kristoferis Robinas. Išmintingoji pelėda tuoj pat supras, kas prie to prikišo rankas. Tai baisusis padaras Kryžius. Nežinote, kas jis? Filmuko herojai taip pat nelabai žino, bet leidžiasi į jo medžioklę – juk reikia susigrąžinti draugą. Žinoma, bemedžiodami baisūną draugai patys prisidarys daug be galo linksmų problemų. Filmuke „Mikė Pūkuotukas“ žiūrovai sužinos, ar pavyks išgelbėti berniuką, o gal to visai nereikia?

Mike pukuotukas senoji animacija

1 serija - Mike pukuotukas

Pirmojoje serijoje „Mikė Pūkuotukas“ smaližius meškiukas aplanko bite, mat nori jų medaus. Tačiau bitės nėra malonios ir nelabai norėtų atiduoti savo saldėsį meškinui. Pūkuotukas nusprendžia keliauti pas Knysliuką, paklausti, gal šis kartais, netyčia turėtų balionėlį. Laimei Knysliukas turi, net du – mėlyną ir žalią. Po svarstymų Pūkuotukas nusprendžia imti mėlynąjį – taip bitės pagalvos, kad tai tik dangaus lopinėlis su kabančiu debesėliu. Serijoje „Mikė Pūkuotukas“ vaikučiai pamatys, ar pavyko Mikei apgauti bites ir prisivalgyti jo taip mėgstamo, gardžiojo skanėsto.

2 serija - Mike pukuotukas eina į svečius

Serijoje „Mikė Pūkuotukas eina į svečius“ du draugai – Pūkuotukas ir Knysliukas sumąsto pasisvečiuoti.Gerai pagalvoję jiedu supranta – geriausia eiti pas triušį, jis tikrai turės, kuo svečius pavaišinti. Ir neapsigauna – pas triušį jie prisivaišina iki soties, Pūkuotukas net gi daugiau. Kadangi abu draugai mandagūs, supranta – per ilgai užsisėdėti negražu, o ir triušio vaišės baigėsi. Tik kas nutinka? Meškiukas nebetelpa išeiti, ir ne siauros durys čia kaltos, o per didelis apetitas. Serijoje „Mikė Pūkuotukas eina į svečius“ vaikai ir jų tėveliai, pamatys, ar supras Pūkuotukas, jog per didelis gobšumas prie gero nepriveda.

3 serija - Mike pukuotukas ir rūpesčių diena

Serijoje „Mikė Pūkuotukas ir rūpesčių diena“ meškutis sužino, kad asilas Nulėpausis šiandien švenčia savo gimtadienį. Nors proga, atrodo, labai linksma, Nulėpausis labai liūdnas ir nesmagus – niekas jo nesveikina, be to ir mylima uodega dingo. Pūkuotukas nusprendžia būtinai pralinksminti draugą ir iškeliauja ieškoti dovanos. Sužinojęs Knysliukas taip pat lekia ieškoti, kuo pradžiuginti asiliuką. Dovanas draugai išrenka puikias, tačiau, atrodo, Nulėpausį jos pasieks kitokios būklės nei turėtų būti. O gal niūrųjį asiliuką pralinksminti gali visai ne tai? Seijoje „Mikė Pūkuotukas ir rūpesčių diena“ vaikai pamatys, ar pavyks draugams pralinksminti liūdnąjį asiliuką.

insert

10:22

Jūsų vaikams

Atrinkome populiariausias tarp mūsų lankytojų prekes ir paslaugas vaikams. Galbūt rasite kažką įdomaus ir savo mažiesiems.
MENIU