Diena ir naktis

(Žaidžia 10—50 asmenų)

Šiam žaidimui reikia pagaminti lentelę, kurios vieną pusę nudažo baltais, kitą — juodais dažais. Abiejuose žaidimo galuose ant žemės brėžia po vieną „dvarą". Pačiame aikštelės viduryje brėžia liniją, kuri dalina žaidimo vietą į dvi dalis.

Žaidėjai išsirenka vedėją, kuris padalina žaidėjus į dvi partijas. Viena vadinasi nakties partija, kita — dienos partija. Kiekviena jų pasirenka dvarą ir sustoja vienas žingsnis nuo vidurinės linijos taip, kad už jų nugarų būtų linija, o prieky — savasis dvaras.

Kai žaidėjai sustoja į savo vietas, vedėjas meta aukštyn lentelę. Kai ji ant žemės nukris, rėkia „naktis", jei viršuj juodoji lentelės pusė, ir „diena", jei viršuj baltoji pusė. Jei vedėjas suriks „naktis", tai nakties partijos žaidėjai skubiai bėga į dvarą, o dienos partijos žaidėjai atsigrįžta, vejasi juos ir gaudo. Sugautieji eina į nelaisvę. Tada visi žaidėjai, išskyrus belaisvius, stojasi į savo vietas ir vedėjas vėl meta lentelę. Vėl vieni žaidėjai bėga, kiti vejasi, gaudo ir veda į nelaisvę. Po to vėl stojasi į vietas. Žaidžia, kol išgaudys visus priešingos pusės žaidėjus.

219 žodžiai (Skaitysite 1 min.)

Jūsų vaikams

Atrinkome populiariausias tarp mūsų lankytojų prekes ir paslaugas vaikams. Galbūt rasite kažką įdomaus ir savo mažiesiems.
MENIU