Mano mažasis ponis 1 sezonas 4 serija - Draugystė tai magija

Serialas lietuviškai apie ponius Mano mažasis ponis. Vaikai galės išvysti istorija apie Obelužę, kuri prisiekia šįmet nuskinti ir sutvarkyti visą Devono sodo derlių. Jos brolis abejoja, kad arkliukei pavyks, todėl Obelužė uzsibrėžia tikslą – viską padaryti ir sutvarkyti vienui viena. Pirma, ji išgelbėja Ponivilį nuo lekiančios, nevaldomos karvių bandos, kuri vos neįsiveržia į miestelį. Aimingi poniai nori jai atsidėkoti ir surengia iškilmias miestelio aikštėje ir nori Obelužei įteikti nuostabią taurią ir išreikšti padėką.

Tačiau vaikai Obelužės neišvys, ji nepasirodo, ir tik vėliau pavėlavusi ir nusiplukusi nuo darbų gausybės, arkliukė pasirodo šventėje. Obelužė neįvertina savo jėgų, ji nori padėti visiems maksimaliai gerai. Poniukė atsisako kitų draugių pagalbos, ji pervargusi, bet vistiek siekia visiems padėti: gaudo Jautruolės zuikius, kepa keksiukus Rožiukės šventei, tačiau niekas dorai nepavyksta.

21:06
0

Jūsų vaikams

Atrinkome populiariausias tarp mūsų lankytojų prekes ir paslaugas vaikams. Galbūt rasite kažką įdomaus ir savo mažiesiems.
MENIU