Mano mažasis ponis 1 sezonas 1 serija - Kumelė mėnulyje

Spalvingas filmukas vaikams, pirmoje serijoje pasakoja apie Kibirkštėlės susipažinimą su kitomis Ponių šalies arkliukėmis. Mano mažasis ponis filmuke vaikai galės pamatyti istoriją, kurioje pasakojama apie harmonijos elementus ir saulės bei šviesos šventę. Kibirkštėlė padedama draugo drakoniuko Spaiko suranda pranašysčių elementorių ir perskaito siaubingą mitą apie Piktąją Kumelę, kuri nugali Princesę Selestę ir Ponių šalyje įsivyrauja tamsa ir amžina naktis. Artėjant nelaimei, Kibirkštėlė suskumba perspėti Ponių šalies gyventojus. Ji užsidegusi išgelbėti, tačiau taip pat turi surasti draugų, todėl keliauja pažiūrėti kaip vyksta pasiruošimas šventei.

Kibirkštėlė susipažįsta su Obuoliuke, apsilanko Deimantukės salone, sutinka Jautruolę bei linksmąją Rožiukę. Tačiau ji nori tik pabėgti nuo naujųjų draugių ir staiga šventės metu įvyksta šis tas baisaus. Pagrobiama princesė Selestė ir pasirodo Piktoji Kumelė, visur stoja tamsa.

27:54
0

Jūsų vaikams

Atrinkome populiariausias tarp mūsų lankytojų prekes ir paslaugas vaikams. Galbūt rasite kažką įdomaus ir savo mažiesiems.
MENIU