Atkartoti veiksmai

Tėvas ir sūnus keliavo per kalnus. Staiga sūnus parkrito, susižeidė ir iš skausmo suriko: „Oooooooooooooiiiiiii!!!" Didžiausiai jo nuostabai kažkur kalnuose pasigirdo lygiai toks pats balsas: „Oooooooooooooiiiiiii!!!" Apimtas smalsumo vaikas sušuko: „Kas tu toks?!" Ir gavo atsakymą: „Kas tu toks?!" Atsakymo suerzintas jis sušuko: „Bailys!" Pasigirdo atsakas: „Bailys!" Tada jis suriko: „Aš metu tau iššūkį!" Balsas atsakė: „Aš metu tau iššūkį!"

Berniukas pažvelgė į savo tėvą ir paklausė: „Kas čia vyksta?" „Mano sūnau, paklausyk, - nusišypsojęs pasakė tėvas ir suriko: — Tu nugalėtojas!" Balsas atsakė: „Tu nugalėtojas!" Sūnus nustebo, bet nieko nesuprato.

Tada tėvas paaiškino: „Žmonės sako, kad tai aidas, bet iš tikrųjų - tai gyvenimas. Jis grąžina tau viską, ką pasakai ar padarai. Mūsų gyvenimas yra mūsų veiksmų atspindys. Jei nori, kad pasaulyje būtų daugiau meilės, sukurk daugiau meilės savo širdyje. Jei nori, kad tavo komandoje būtų daugiau kompetencijos, ugdyk savo paties gebėjimus. Šis ryšys pasireiškia visur - visose gyvenimo srityse. Gyvenimas grąžins tau viską, ką jam duosi."

žodžiai (Skaitysite 1 min.)
Dhirašanta dasa Goswami

Jūsų vaikams

Atrinkome populiariausias tarp mūsų lankytojų prekes ir paslaugas vaikams. Galbūt rasite kažką įdomaus ir savo mažiesiems.
MENIU