Du gaideliai

Du gaideliai – tai lietuvių liaudies daina, kurią žino turbūt kiekvienas lietuvis. Visi vaikai su ja užauga ir moka jos žodžius bei melodiją mintinai. Tai lengvai įsimenama ir nuotaikinga dainelė. Daugelio vaikų tai būna pirmoji dainelė, kurią jie išmoksta dainuoti bei pagroti. Nes jos žodžiai bei melodija labai paprasta bei lengvai įsimenama.

Grupė „Tilidūda“ puikiai atskleidžia šios dainelės autentiškumą. Lietuvių liaudies simboliai vyrauja jų vaizdo įraše. Gražus balsas, spalvingi paveikslėliai bei atgiję nuostabūs dainelės personažai sužavi ne tik vaikus, bet ir suaugusius. Kviečiame paklausyti dainelės „DU GAIDELIAI“.

Kita linksmos dainelės Du gaideliai versija:

Vyresniems vaikams jau įdomu dainuoti patiems. O dainelės du gaideliai žodžius žino tikrai kiekvienas vaikas. Tad siūlome jums padainuoti karaoke. Turint galimybę galima net prijungti vaikams mikrofoną ir leisti pasijausti kaip tikriems dainininkams.

Dar didesniems vaikams, galima pasiūlyti net gi sugroti dainelę Du gaideliai gitara. Grojant jie pasijustų kaip tikri muzikantai, o kas žino, galbūt užaugę iš tiesų ir taps muzikantais. Pabandyti sugroti šią dainelę gali ir vaikų tėveliai.

Du gaideliai dainelę taip pat galima sugroti ir pianinu. Galbūt jūsų vaikui patinka labiau pianinas negu gitara, tai pasimokinkite sugroti šią dainelę pianinu. Taip suteiksite daug džiaugsmo savo vaikams ir tuo pačiu užimsite juos prasminga veikla. O taip pat daug džiaugsmo, juoko ir šypsenų patirs visa jūsų šeima.

Tikimės, kad smagiai praleisite laiką ir išmoksite gražiai groti bei dainuoti šią lietuvišką dainelę "du gaideliai". 
Sėkmės jums ir pačių gražiausių akimirkų!

2:92
Vaikiškos dainelės

Jūsų vaikams

Atrinkome populiariausias tarp mūsų lankytojų prekes ir paslaugas vaikams. Galbūt rasite kažką įdomaus ir savo mažiesiems.
MENIU