Barbė perlų princesė

„Barbė perlų princesė“ – tai nepaprastai gražus pasakojimas apie undinėlę Luminą ir jos patirtus nuotykius vandenyje. Tetos išauginta undinėlė vandenyne jautėsi, kaip namuose. Luminos draugija mėgavosi ir visi vandenyno gyventojai. Jos rankose imdavo švytėti net perlai...

Tačiau vieną dieną ji susižavi žemiškuoju pasauliu. Kartą teta undinėlei pasipasakoja, kad gavo pakvietimą apsilankyti karališkuosiuose rūmuose, kuriuose vyks didi šventė – karūnos perdavimo ceremonija. Undinėlė su nuostaba tądien klausėsi apie būsimą šventę, bet nei nenumanė, kad šventėje apsilankys ir ji pati. Užmirštuolei tetai palikus pakvietimą namuose undinėlė Lumina skuba jai į pagalbą. Atsitiktinai karališkuose rūmuose atsidūrusi Lumina sužino ir apie savo vaikystę, kurioje būta nemažai nesusipratimų ir paslapčių. Išaiškėjus paslaptims Lumina supras, kad dabar jos rankose - karalystės likimas... Tai gražus animacinis filmas apie draugišką, rūpestingą undinėlę.

67:11
FilmukaiBarbė

Jūsų vaikams

Atrinkome populiariausias tarp mūsų lankytojų prekes ir paslaugas vaikams. Galbūt rasite kažką įdomaus ir savo mažiesiems.
MENIU