Mano mažasis ponis 1 sezonas 3 serija - Bilietėlio dalybos

Žiūrėkite Mano mažasis ponis nemokamai internete. Poniai Kibirkštėlė su drauge visą rytą dirba sode ir sulaukia Princesės Selestės kvietimo į Didžiojo Jojimo festivalį. Mano mažasis ponis filme vaikai pamatys kaip Kibirkštėlė susidoros su iškilusia dilema, kadangi visos poniukės draugės svajoja apie patekimą į šį festivalį. Kiekviena jų turi savo svajonių ir motyvų ten pabuvoti. Pirmiausia Kibirkštėlė nusprendžia, kad bilietą duos tai, kurios priežastis bus svarbiausia, tačiau greit nusivilia savo sprendimu, nes poniukės pradeda neregėtas rungtynes tarpusavyje.

Obelužė, Rožiukė, Deimantukė ir Vaivorykštė įvairiais būdais siekia pasigerinti Kibirkštėlei, kad ji pasirinktų, tačiau poniukė neištveria ir dingta su Spaiku. Ji nusprendžia sugrąžinti bilietus Princesei Selestei ir visai neiti į jojimo šventę. Vaikai galės pamatyti, kad Kibirkštėlė vardan draugystės atsisako ir savo svajonės. Tai supratusi Princesė draugėms padovanoja bilietus, todėl jos gali keliauti kartu. Mano mažasis ponis nuostabus spalvingas filmukas vaikams ir tėveliams.

28:42
0

Jūsų vaikams

Atrinkome populiariausias tarp mūsų lankytojų prekes ir paslaugas vaikams. Galbūt rasite kažką įdomaus ir savo mažiesiems.
MENIU