Per sunkumus link tobulumo

Vieną dieną drugelio kokone pasirodė mažas įtrūkis. Vyras sėdėjo ir kelias valandas stebėjo drugelį, iš visų jėgų bandantį išlįsti pro mažą kokono skylutę.

Staiga drugelis liovėsi judėti. Atrodė, kad jis padarė viską, ką galėjo, ir jėgos išseko.

Tada vyras nusprendė drugeliui padėti. Jis paėmė žirkles ir atvėrė kokoną. Drugelis lengvai išlindo, tačiau jo kūnelis buvo mažas ir išdžiūvęs, o sparneliai — susitraukę ir susiraukšlėję.

Žmogus toliau žiūrėjo, kas bus, ir tikėjosi, kad bet kuriuo momentu drugelio sparneliai išsiskleis, o kūnelis sutvirtės.

Nieko panašaus neįvyko — drugelis liko raukšlėtas, susitraukusiais sparnais ir toks šliaužiojo iki gyvenimo pabaigos. Jis taip ir nepajėgė pakilti.

Gera linkėdamas žmogus nesuprato, kad varžantis kokonas ir pastangos iš jo ištrūkti buvo reikalingos drugeliui, nes taip sukurta Dievo. Ropštimasis iš spaudžiančio kokono stumia skystį iš drugelio kūno į sparnelius, suteikdamas jiems galią skristi.

Kartais kovos yra būtent tai, ko mums gyvenime reikia. Jei Dievas leistų mums pereiti per savo gyvenimus be jokių sunkumų, tai mus sužalotų. Mes netaptume tokie stiprūs, kokie iš tikrųjų galėtume būti, ir galbūt niekada neišmoktume skristi.

Aš prašiau jėgų, ir Dievas man davė sunkumų, kad padarytų mane stiprų.

Aš prašiau išminties, ir Dievas man davė problemų, kad jas spręsčiau.

Aš prašiau klestėjimo, ir Dievas man davė protą ir energijos dirbti.

Aš prašiau drąsos, ir Dievas man davė kliūčių, kad jas įveikčiau.

Aš prašiau meilės, ir Dievas man davė sunkumus išgyvenančių lį žmonių, kad jiems padėčiau.

Aš prašiau tarnystės, ir Dievas davė man galimybes.

Aš negavau to, ko norėjau, bet gavau viską, ko man reikėjo.

Gyvenkite be baimės, priimkite visas kliūtis ir žinokite, kad jūs galite jas įveikti.

žodžiai (Skaitysite 1 min.)
Dhirašanta dasa Goswami

Jūsų vaikams

Atrinkome populiariausias tarp mūsų lankytojų prekes ir paslaugas vaikams. Galbūt rasite kažką įdomaus ir savo mažiesiems.
MENIU